Stoiska targowe

Nowoczesne stoiska targowe są wymagającym przedsięwzięciem, w którym ważne jest indywidualne podejście, dopasowane do branży przedsiębiorstwa. Z perspektywy zamawiającego stoisko wystawiennicze ma za zadanie pozyskać nowych klientów. Dlatego podchodzimy do zadania z zaangażowaniem i projektujemy stoiska z najwyższą starannością. Projektowanie stoisk wystawienniczych to doskonała okazja do spotkań i reklamy oferowanych usług.

Projektowanie stoisk targowych

Projektowanie i budowa stoisk targowych to dziedzina, w której się specjalizujemy od kilkunastu lat. Za każdym razem jest to dla nas nowe wyzwanie i okazja do zastosowania nowatorskich rozwiązań, nowoczesnych materiałów, unikatowego oświetlenia. Projektowanie stoisk targowych, obok których nikt nie przejdzie obojętnie, będących wizytówką firmy to nasza specjalność. W oparciu o nasze doświadczenie oferujemy projekty stoisk targowych dla różnych branż, spełniamy oczekiwania klientów z różnych dziedzin.

Dobre stoiska targowe – co musi mieć?

Dobrze zaprojektowane stoiska targowe charakteryzują się perfekcyjnym przygotowaniem projektu zabudowy targowej. Na stoisku należy zadbać o wyposażenie, materiały, zabudowę, ekspozycję i wiele innych czynników. Projekt stoisk targowych powinien być zaplanowany w taki sposób, aby prezentować produkty i usługi od najlepszej strony. Stoisko wystawowe na targach branżowych to dla klienta niepowtarzalna okazja do spotkania kontrahentów. Przygotowanie projektu stoiska targowego wymaga ogromnego zaangażowania wielu projektantów i wykonawców oraz koordynacji międzybranżowej.

Dobry projekt zabudowy targowej jest skrojony na miarę celów sprzedażowych klientów. W branży wystawienniczej liczy się innowacyjność projektu i indywidualne podejście do potrzeb klienta. Stoisko targowe powinno być funkcjonalne i nadążać za trendami. Zasady projektowania stoiska targowego różnią się na terenie całej Europy i na świecie. Targi w różnych miastach mogą rządzić się innymi zasadami. Różnorodność systemów wystawienniczych świadczy o szerokim zakresie branż i potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Stoiska wystawiennicze w ofercie Grid

Stoiska targowe i praca nad nimi to bez wątpienia okazja do przetestowania najnowszych trendów i weryfikacji naszych pomysłów. Spotkania i rozmowy z inwestorami podczas targów to dla nas przede wszystkim źródło dodatkowej wiedzy. Projektując stoiska targowe, zwracamy uwagę na potrzeby i cele marketingowe inwestorów związane z prezentacją produktów na targach. Jesteśmy zaangażowani w całość procesu – od etapu sformułowania założeń projektowych dla stoiska do jego budowy po nadzór nad realizacją. Dzięki naszym wypracowanym kontaktom i wieloletniej współpracy z podwykonawcami mamy pewność, że rezultat będzie zgodny z założeniami i oczekiwaniami inwestorów.

Na stoisku targowym przedsiębiorstwo zamawiające projekt prezentuje swoje produkty, bierze udział w konferencjach i wystawach. Oferowane przez nas projekty stoisk targowych gwarantują systemy rozwiązań umożliwiające wszelkie działania pozwalające na najbardziej efektywną prezentację. Projektowanie i budowa stoisk targowych dla różnych firm w całej Europie i na świecie daje nam możliwość spełniania oczekiwań klientów z różnych branż. Nieprzeciętne stoiska wystawiennicze spełniające potrzeby inwestorów to nasza specjalność.

Nasze projekty stoisk targowych

Możemy pochwalić się realizacjami stoisk targowych na całym świecie – od Mediolanu przez Bejrut i Dusseldorf po Chicago. Projektujemy zarówno kameralne standy jak i wielkopowierzchniowe pawilony.

FAQ

Projektujemy stoiska o różnej wielkości od niewielkich powierzchni jak w przypadku targów Mido w Mediolanie dla firmy Dekoptica 18m2 do wielkopowierzchniowych standów jak stoisko dla firmy Es System K na targach Euroshop 350m2. Klienci wybierają stoiska targowe o wielkości dopasowanej do rodzaju usługi i produktów, które chcą zaprezentować, ale również do budżetu, który chcą przeznaczyć na tę inwestycję.

aszym zdaniem stoisko handlowe to bardzo dobra inwestycja! Przede wszystkim jest to szansa dla firmy na zdobycie nowych klientów. Targi branżowe są doskonałą okazją dla firmy do zaprezentowania się od najlepszej strony. Stoisko targowe stanowi miejsce spotkań, rozmów, zawierania nowych znajomości, tworzenia sieci kontaktów. Dlatego w projektowaniu stoisk bardzo ważne jest wykreowanie komfortowej strefy spotkań oprócz powierzchni eksponującej produkty i usługi.

Skontaktuj się z nami!