Projektowanie lokali gastronomicznych

Projektowanie wnętrz lokali gastronomicznych rządzi się odrębnymi zasadami. Projekt wnętrze restauracji czy jakichkolwiek lokali gastronomicznych jest ściśle powiązany z projektami pozostałych branż. Projekt wnętrz lokalu gastronomicznego zależy od technologii. Powyższe zasady narzucają pewne ograniczenia i wymagają współpracy i dobrej komunikacji pomiędzy poszczególnymi uczestnikami procesu projektowego.

Skontaktuj się z nami!

Eleganckie projektowanie restauracji

Projektowanie wnętrz restauracji wymaga od nas zwrócenia szczególnej uwagi na estetykę oraz funkcjonalność zarówno sali restauracyjnej jak i pomieszczeń na zapleczu. Kreujemy charakter wnętrza restauracji, dbamy o to, aby przestrzeń lokalu zachwycała stylem wystroju. Projektujemy przestrzeń, w której przebywanie to czysta przyjemność. Zwracamy uwagę na oświetlenie, materiały, meble, dobór dodatków. W aspekcie wizualnym restauracja powinna zaspokajać potrzeby klientów. Chcemy, aby goście restauracji chcieli wracać. Atmosfera panująca w restauracji jest wynikiem naszego wysiłku.

Nasze projekty restauracji

Projektujemy restauracje w całej Polsce, dopasowując je do charakteru lokalu np. tworzymy jasne, przestronne i nowoczesne wnętrza takie jak Ferber Bread&Wine.

Projektowanie kawiarni – funkcjonalność i wygoda

Projekt kawiarni wiąże się z poznaniem potrzeb klientów oraz wzięcia pod uwagę aktualnych trendów. Myślimy zarówno o potrzebach gości jak i pracowników kawiarni. Dobry projekt wnętrz kawiarni uwzględnia komfort pracy, wymogi personelu, funkcjonalność w każdym miejscu. Kawiarnia to typ projektu, którego chętnie się podejmujemy ze względu na jego charakter. W takiej inwestycji warto zadbać o aranżacje i różnorodność stref konsumpcyjnych, aby przyciągać gości i sprawić, żeby zostali. W swoim dorobku posiadamy różnorodne aranżacje restauracji, odpowiednio do oczekiwań i wymagań inwestorów.

Nasze projekty kawiarni

Francuskie bistro? Rodzinna kawiarnia? Kawiarnia połączona z piekarnią? A może masz inny pomysł na swój biznes? Zrealizuj go razem z nami!

Projektowanie cukierni – tak, by klienci czuli się dobrze

Projektowanie i aranżacja cukierni polega na stworzeniu przestrzeni przyjaznej dla klientów. Dobrze zaprojektowana cukiernia przewiduje miejsce na stoliki dla gości. Najważniejsze w projektowaniu cukierni jest miedzy innymi oświetlenie zapewniające prawidłową widoczność i ekspozycję towarów. Cukiernia to wnętrze podlegające intensywnej eksploatacji, dlatego ważne są materiały i wykończenia charakteryzujące się wysoką odpornością. Projektowanie wnętrz cukierni daje nam dużo zawodowej satysfakcji. Cieszymy się, kiedy dobrze zaprojektowane wnętrze przekłada się na sprzedaż inwestora.

Nasze projekty cukierni

Cukiernie to nasza specjalizacja – zaprojektowaliśmy już wiele takich lokali np. Cukiernia Adam Adamek w krakowskiej Serenadzie, Cukiernia Anna w Warszawie czy sieć cukierni Mecyje Sądeckie w Nowym Sączu.

Projektowanie lodziarni – klimatyczna przestrzeń

Projekt wnętrza lodziarni to fascynujące zadanie ze względu na możliwość stworzenia przestrzeni pełnej wyjątkowego klimatu. Wnętrze lodziarni powinno przyciągać jedyną w swoim rodzaju aranżacją. Naszym zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest lokal całoroczny, gdzie dobra obsługa dba o komfort gości i atmosferę.

Nasze projekty lodziarni

Potrzebujesz projektu lodziarni? Zobacz, jak robimy to w GRID! Jednym z przykładów naszych realizacji w zakresie lodziarni jest przytulna Lodziarnia Żak. Klienci cenią sobie wnętrze lokalu i chętnie do niego wracają.

Inteligentne projektowanie barów

Wnętrze niezależnego baru lub będącego częścią restauracji jest projektem charakteryzującym się szczególnymi wymaganiami. Aranżacja baru ma niekwestionowany wpływ na obecność gości w lokalu. Zwracamy uwagę na estetykę wnętrza oraz wygodę gości. Ponadto ważną rolę w projektowaniu wnętrz lokali gastronomicznych i podkreślaniu klimatu wnętrza baru odgrywa oświetlenie oraz dobra obsługa. Nasze projekty wnętrz biorą wszystkie aspekty pod uwagę.

FAQ

Aranżując wnętrze lokalu gastronomicznego oprócz względów estetycznych i funkcjonalnych należy pamiętać o technologii i wymaganiach sanepidu. To one narzucają wiele rozwiązań, do których należy się dopasować.

Skontaktuj się z nami!