projektowanie wnetrz_1 Grid

Projektowanie wnętrz Kraków

Dobry projektant wnętrz odpowiedzialny za aranżację wnętrza mieszkalnego posiada bardzo szeroki zakres umiejętności. Oprócz oczywistych kwalifikacji zawodowych związanych z projektowaniem wnętrz poszczególnych pomieszczeń – kuchni, salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki powinien wykazać się zdolnościami komunikacyjnymi oraz być otwartym na potrzeby inwestorów.

Architekci wnętrz aranżując projekt mieszkania oferują ciekawe pomysły, proponują nowatorskie materiały, doradzają wybór stylu, spełniając jednocześnie oczekiwania klientów dotyczące aranżacji wnętrz. Celem projektu wnętrz jest stworzenie przestrzeni skrojonej na miarę potrzeb klienta, wzięcie pod uwagę wszystkich domowników. Urządzić mieszkanie nie oznacza jedynie usług projektowania wnętrz i aranżacji przestrzeni. Projektanci wnętrz mają za zadanie stworzenie niepowtarzalnego charakteru na indywidualne zamówienie.

Projektowanie wnętrz domów i mieszkań w Krakowie

Projektujemy wnętrza prywatne dla klientów indywidualnych oraz apartamenty na wynajem. Ze względu na lokalizację naszej pracowni, większość realizacji znajduje się w Krakowie. Projektowanie wnętrz prywatnych przede wszystkim wymaga od nas poznania potrzeb przyszłego użytkownika. Podczas pracy wykorzystujemy naszą wiedzę i praktykę do spełnienia indywidualnych oczekiwań klientów.

Projektowanie wnętrz z wizualizacją

Architekt wnętrz dostarcza wizualizacje na etapie koncepcyjnym, aby uzgodnić estetykę wnętrza. Wizualizacje sporządzane są na indywidualne zamówienie. Projekt kompleksowy zawiera wizualizacje w ramach usług projektowania wnętrz. Niektóre projekty wnętrz wymagają wizualizacji, które są materiałem umożliwiającym ustalenie wszystkich szczegółów aranżacji wnętrz. Projektanci wnętrz inwestują wiele czasu i wysiłku w umiejętności wizualizowania aby dostarczyć klientom materiał najwyższej jakości.

Usługi projektowania wnętrz w swoim szerokim zakresie zawierają wizualizacje, które pomagają inwestorom w podjęciu decyzji odnośnie projektu mieszkania czy domu. Wizualizacje ułatwiają współpracę i komunikację z klientem i umożliwiają naszym klientom zorientować się w projektowanej przestrzeni. Dekorator wnętrz dzięki wizualizacjom może pokazać klientowi wnętrze z uwzględnieniem mebli i dodatków, które nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Projektowanie wnętrz apartamentów na wynajem

Mamy duże doświadczenie w pracy dla właścicieli sieci apartamentów na wynajem. W tym przypadku projektowanie wnętrz opieramy na atrakcyjności wizualnej oraz funkcjonalności, które przyciągają turystów chętnie odwiedzających Kraków. Przykłady naszych realizacji można znaleźć między innymi na stronie sleepinginkrakow.pl. Często stajemy przed wyzwaniem zaprojektowania funkcjonalnej i wyróżniającej się przestrzeni na bardzo małej powierzchni. Takie zadania wymagają od nas ciągłego poszukiwania nowych inspiracji i motywują do bycia na bieżąco z aktualnymi trendami.

Skontaktuj się z nami!
projektowanie wnetrz_2 Grid

Aranżacja wnętrz mieszkań i domów z GRID

Projektujemy wnętrza mieszkań i domów od początku naszej działalności. Podczas projektowania wnętrz mieszkalnych musimy pamiętać o indywidualnym podejściu do klienta i osobistym nastawieniu klienta do projektu. Mieszkanie to przestrzeń, gdzie architekt wnętrz powinien wykazać się sporą uważnością na potrzeby klienta. Projektując niejednokrotnie spełniamy marzenia klientów o idealnej przestrzeni. Wykonujemy projekty wnętrz z uwzględnieniem mebli i dodatków, szczegółowe projekty kuchni i łazienek. Kreujemy wnętrza salonu, które posiadają reprezentacyjny charakter. Tworzymy niepowtarzalne sypialnie. Projektujemy wnętrza zarówno w małych mieszkaniach jak i w reprezentacyjnych willach. Istotą dobrej aranżacji jest stworzenie wnętrz, które w swojej wyjątkowości pozostają przede wszystkim funkcjonalne. Nasz projekt zawiera dokumentację wystarczającą do jego realizacji zgodnie z ustaleniami. Dobrym pomysłem jest oferowanie inwestorom usługi wraz z wykonaniem projektu. Oferujemy nadzór nad wykonaniem projektu w ramach naszej usługi projektowania wnętrz.

 

Nasze projekty wnętrz

W naszych realizacjach znajdują się m.in. projekty wnętrz domków całorocznych na wynajem (Suskie Diablaki) oraz projekty wnętrz apartamentów. Staramy się dbać o każdy detal, tworząc eleganckie i przytulne pomieszczenia.

FAQ - projektowanie wnętrz

Cena za projekt mieszkania zależy od oferowanego przez nas zakresu. Koszt za 1m2 projektu wnętrz uzależniony jest od rodzaju usługi. Projekt zawierający jedynie koncepcję będzie kosztował inaczej niż wykonawczy projekt wnętrz, pozwalający na realizację zgodną z uzgodnieniami.

Skontaktuj się z nami!