O nas

grid studio projektowe

Grid Studio Projektowe zostało założone w 2001 roku. Początkowo realizowaliśmy zlecenia z zakresu grafiki użytkowej. Z czasem do oferowanych usług dołączyliśmy wzornictwo przemysłowe i projektowanie wnętrz (aranżacje biur, stoiska targowe i lokale usługowo-handlowe).

Obecnie projektowanie produktu oraz aranżacja wnętrz (przestrzenie publiczne oraz prywatne) stanowią podstawę działalności firmy.

Grid Studio Projektowe to grupa przyjaciół będących pasjonatami designu i dobrze zaprojektowanych wnętrz. Jesteśmy entuzjastami zarówno nowych technologii, jak i rzemiosła. Nie są nam obce fotografia, malarstwo, rysunek czy grafika. Stale stawiamy sobie nowe wyzwania, aby nasze projekty wykraczały ponad przyjęte standardy.

Dzięki zdobytej wiedzy na różnych wydziałach uczelni artystycznych takich jak Wydział Form Przemysłowych krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz doświadczeniu w odmiennych dziedzinach projektowania — doskonale się uzupełniamy. Czujemy się mocni w pracy zespołowej i zawsze przyświeca nam jeden cel – dopracowanie projektu do najmniejszego szczegółu.

Pomimo wieloletniego doświadczenia zawodowego, na potrzeby bardziej wymagających projektów, tworzymy interdyscyplinarny zespół ekspertów z określonych dziedzin.

Staramy się aby kompetencje zespołu, któremu powierzony zostaje dany temat w najlepszym możliwym stopniu odpowiadają potrzebom danego projektu. Naszym klientom możemy służyć wiedzą i doświadczeniem z zakresu różnych technologii i metod produkcji. Pozwala to zaoferować zoptymalizowane rozwiązania, najlepiej dopasowane do charakterystyki przedmiotu opracowania.

Wróć Oferta Portfolio