Projektowanie produktu

Klawiatura domowego systemu alarmowego projektowanie produktu dla EBS przez Grid Studio Projektowe

Projektowanie produktu realizujemy od pierwszych szkiców koncepcyjnych aż po wdrożenie do produkcji. Analizujemy sytuację rynkową, oraz ekonomiczną. Staramy się uwzględnić wszystkie aspekty związane ze sprzedażą i dystrybucją zaprojektowanego produktu. Bierzemy pod uwagę środowisko w jakim projektowany przedmiot będzie funkcjonował. Uwzględniamy jego interakcję z użytkownikiem. Oceniamy wpływ na środowisko naturalne. Projektując jesteśmy świadomi wszystkich czynników wpływających na sukces rynkowy nowego produktu.

Projektowanie produktu w ramach naszej oferty dotyczy małych przedmiotów do użytku codziennego oraz projektów na potrzeby przemysłu. Dysponując doświadczeniem o tak szerokim spektrum, możemy naszym Klientom służyć wiedzą z zakresu różnych technologii i metod produkcji. Pozwala nam to również proponować rozwiązania idealnie dopasowane do charakterystyki projektowanego produktu. Dzięki współpracy w ramach nadzoru autorskiego nad wdrożeniem do produkcji możemy zaproponować sprawdzonych podwykonawców, producentów, dostawców komponentów, dzięki którym możliwe będzie znaczne zmniejszenie kosztów wdrożenia i produkcji.

W naszym studio oddajemy do Państwa dyspozycji zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem i wysoką dyspozycyjnością. Dzięki najnowocześniejszemu oprogramowaniu komputerowym możliwe jest znaczne ograniczenie kosztów opracowania. Dzięki temu możliwe jest również dokonanie na wstępnym etapie oceny wykonalności i kosztów drożenia.

Wróć Portfolio