Biuro projektowe - oferta

Projektowanie produktu

Specjalizujemy się zarówno w projektowaniu małych przedmiotów użytku codziennego jak również opracowywaniu projektów wielkogabarytowych obiektów na potrzeby przemysłu.

Czytaj dalej Portfolio
Projektowanie biur Es System K

Projektowanie biur

Projektowanie powierzchni biurowych stawia przed nami różnorodne wyzwania i wiąże się z koniecznością dokładnego poznania potrzeb pracowników, ich codziennych czynności, przyzwyczajeń i rytuałów.

Czytaj dalej Portfolio
Projektowanie wnętrz apartamentu dla Osiedle Novum

Projektowanie wnętrz

Projektujemy wnętrza prywatne dla indywidualnych klientów oraz apartamenty pod wynajem.

Czytaj dalej Portfolio

Projektowanie stoisk targowych

Możemy pochwalić się realizacjami stoisk na całym świecie - od Mediolanu przez Bejrut i Dusseldorf po Chicago. Projektujemy zarówno kameralne standy jak i wielkopowierzchniowe pawilony.

Czytaj dalej Portfolio

Projekty lokali usługowych

Jesteśmy pracownią posiadającą wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz lokali usługowo-handlowych takich jak piekarnie, cukiernie, kawiarnie, lokale gastronomiczne i inne.

Czytaj dalej Portfolio
Eran aplikacji mobilnej Smart Shop Control dla Es System K projektowanie aplikacji Biuro Projektowe Grid

Projektowanie aplikacji

Doświadczenia użytkownika oraz intuicyjność i czytelność interfejsu są nieodłącznym elementem projektowanych przez nas produktów.

Czytaj dalej Portfolio
Druk 3D serca płodu wykonany dla MWU 3D Models

Druk 3D | Prototypowanie

Technologia druku 3D umożliwia dopracowanie projektu w jego początkowym stadium. Wydrukowany prototyp pozwala zweryfikować gabaryty, ergonomię, a także wstępny montaż podzespołów.

Czytaj dalej
Wizualizacje wnętrza apartamentu wykonane dla Sleeping in Krakow przez Biuro Projektowe Grid

Wizualizacje

Zaawansowane silniki do tworzenia trójwymiarowej grafiki komputerowej Vray oraz fotograficzne zaplecze naszego zespołu zapewniają profesjonalne, foto-realistyczne wizualizacje architektury oraz produktu.

Czytaj dalej

Od kilkunastu lat nasze biuro projektowe działa w oparciu o metodę opracowywania innowacyjnych projektów Design Thinking. Dzięki niej nasi Klienci wdrożyli wiele produktów, które cieszą się dużym powodzeniem i odniosły sukces rynkowy. Na potrzeby każdego projektu tworzymy interdyscyplinarny zespół ekspertów z określonych dziedzin. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować pełne spojrzenie na całe życie nowego produktu.

Dzięki szerokiemu spektrum projektowemu możemy służyć wiedzą z zakresu różnych technologii i metod produkcji. Pozwala nam to na proponowanie rozwiązania idealnie dopasowanego do charakterystyki projektowanego produktu.

Dzięki współpracy w ramach nadzoru autorskiego nad wdrożeniem do produkcji nasze biuro projektowe może zaproponować wielu sprawdzonych podwykonawców. Są nimi: producenci oraz dostawcy komponentów, dzięki którym możliwe będzie znaczne zmniejszenie kosztów wdrożenia i produkcji. Od szkiców aż po wdrożenie, analizując sytuację rynkową, staramy się uwzględnić wszystkie aspekty związane ze sprzedażą i dystrybucją produktu. Bierzemy pod uwagę środowisko w jakim obiekt będzie funkcjonował, jego interakcję z użytkownikiem czy wpływ na środowisko naturalne. Te i wiele innych czynników wpływają na sukces rynkowy nowego produktu.

Aby być na bieżąco z naszymi projektami, śledź nas na instagramie i facebooku