Blog

  Ładowanie…
 • projekt lodziarni

  Projekt Lodziarni Żak – artykuł dla A&B

  Nasz projekt dla Lodziarni Żak w Osielsku został opublikowany na portalu Architektura & Biznes. Cieszymy się, że prestiżowy magazyn zauważył i wyróżnił naszą realizację publikacją. Zachęcamy do przeczytania artykułu. Opis projektu można przeczytać również na naszej stronie.

 • projekt wnętrza, kuchnia oraz jadalnia

  Nasz projekt w Dekorian Home

  Zachęcamy do obejrzenia zdjęć naszej realizacji oraz przeczytania artykułu, który pojawił na portalu Dekorian Home. Cieszymy się, że nasz projekt aranżacji wnętrza apartamentu w Krakowie, w którym zastosowaliśmy materiały najwyższej jakości, został wyróżniony i doceniony. Pełny opis projektu wnętrza można przeczytać również w naszym portfolio.

 • nowa placówka cukierni Mecyje Sądeckie, kolaż zdjęć podczas sesji wnętrza. Projekt Grid Studio Projektowe.

  Nowa placówka – Mecyje Sądeckie

  27 listopada otworzyła się nowa placówka cukierni Mecyje Sądeckie w Nowym Sączu. Jest to druga placówka sieci naszego projektu. Wybraliśmy się do nowego lokalu zrobić zdjęcia wnętrza a także skosztować przepysznych słodkości. Efekty tej wyprawy już niebawem w naszym portfolio. Pierwszą realizację można zobaczyć tutaj.

 • meble łazienkowe, meble salonowe

  Meblotex

  System mebli dla firmy Meblotex zaprojektowaliśmy w ramach: Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, oś priorytetowa II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców. Efektem inicjatywy są dwa systemy meblowe: Sonia – dla łazienki i Karo – do strefy salonowej. Projekt powstawał przy współpracy ze studiem projektowym Odrzeczy. Więcej projektów można zobaczyć w naszym portfolio.

 • zdjęcia z gali dobry wzór.

  Gala Dobry Wzór 2021

  W poniedziałek 08.11.2021 w warszawskim Muzeum Narodowym odbyła się gala rozstrzygająca konkurs Dobry Wzór 2021. W finale konkursu znalazły się dwa urządzenia firmy Es System K które pomagaliśmy zaprojektować, czyli Cool Box oraz Primus. Po gali odwiedziliśmy wystawę, znajdującą się w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, prezentującą finalistów konkursu. Więcej projektów wzorniczych można zobaczyć w naszym portfolio.

 • stoisko targowe, urządzenia chłodnicze

  Refrigera 2021 -Targi Bolonia

  Dziś w Bolonii rozpoczęły się targi poświęcone profesjonalnemu chłodnictwu Refrigera 2021. Na stoisku które pomagaliśmy aranżować, swoje najnowsze rozwiązania eksponuje firma Es System K. Wśród prezentowanych urządzeń które projektowaliśmy jest system Coolbox o którym można poczytać więcej w naszym portfolio.

 • wnętrze lokalu

  Piekarnia Skalski – nowe lokale

  Współpraca naszego studia z Piekarnią Skalski skupia się na wykreowaniu standardów estetycznych w zakresie aranżacji wnętrz dla sieci nowo powstających lokali w całej Polsce. Dotychczas zrealizowane placówki, które zaprojektowaliśmy to Warszawa Atrium Promenada, Warszawa Atrium Reduta, Warszawa Atrium Targówek i Galeria Korona Kielce, Poniżej linki do publikacji nowo powstałych miejsc: Galeria Atrium Promenada  Galeria Korona Kielce Więcej inspiracji projektów lokali usługowych znajdziesz w zakładce portfolio. Zdjęcia: Skalski Cakes&Cafe, mat.pras., Galeria…

 • Piekarnia i Cukiernia Maxan – stoisko

  Tegoroczny wrzesień zaowocował realizacją stoiska Piekarni Cukierni Maxan, mieszczącej się w Centrum Handlowym Słoneczne w Szczecinie. Projekt zakładał powstanie stoiska wyspowego, wkomponowanego w przestrzeń galerii handlowej. Jego istotnym elementem jest metalowa konstrukcja pełniąca funkcję zadaszenia i odseparowania sklepu od części wspólnej. Więcej zdjęć stoiska już wkrótce będzie można zobaczyć na naszej stronie.  

 • Piekarnia & Cukiernia Skalski

  Bieżący rok zaowocował współpracą naszego studia z Piekarnią Skalski, dla której projektujemy sieć lokali w całej Polsce. Dotychczas zaprojektowaliśmy sześć lokali, z których dwa zostały już zrealizowane, a kolejne są w trakcie budowy. Prezentujemy nasz projekt w Galerii Atrium Targówek w Warszawie, gdzie firma Skalski świętowała otwarcie lokalu w połowie września 2021r. Więcej o całym projekcie można poczytać w naszym portfolio.

 • Fetal Heart VR wersja 2

  W Lipcu tego roku odbyła się premiera nowej wersji aplikacji dedykowanej na platformę Oculus – FETAL HEART VR, którą tworzymy wraz z lekarzami z MWU oraz studiem Holobits. Aplikacja jest innowacyjnym rozwiązaniem dydaktycznym dla lekarzy oraz studentów medycyny. Pozwala na pełną symulację ruchów głowicą USG oraz przeprowadzenie wirtualnego skanu prawidłowego serca płodu oraz obarczonego Wrodzonymi Wadami Serca. Bazą do powstania aplikacji była kolekcja modeli 3D Serca Płodu naszego projektu. Dla…