Projektowanie biur przez GRID

Projektowanie biur

Projektowanie i aranżacja biur stawia przed nami różnorodne wyzwania. Wiążą się przede wszystkim z koniecznością dokładnego poznania potrzeb pracowników, ich codziennych czynności, przyzwyczajeń i rytuałów. Przy projektowaniu biur zwracamy uwagę na ich funkcjonalność, estetykę i efektywne wykorzystanie przestrzeni. Nowoczesne biura, oprócz zapewnienia komfortowej przestrzeni do pracy, są miejscem interakcji między pracownikami. Istotne jest budowanie przyjaznej atmosfery, nawiązywanie nowych znajomości, wspólnych posiłków oraz stymulowanie kreatywnego myślenia. Ponadto dobrze zaprojektowane przestrzenie biurowe pozwalają na relaks, regenerację, a także zapewniają możliwości uprawiania sportu.

Aranżacje wnętrz biurowych

Projektowanie biur zaczynamy od zwrócenia szczególnej uwagi na aranżację przestrzeni wspólnych, które mają znaczący wpływ na poczucie komfortu i bezpieczeństwa pracownika. Firmy różnią się branżą, specyfiką i dynamiką pracy, które także wpływają na projekt. Klienci mogą liczyć na naszą kreatywność, wsparcie i zaangażowanie. Wieloletnie doświadczenie w aranżacji biur nauczyło nas dokonywania sprawnej komunikacji oraz analizy funkcjonalności biur. Jest to podstawa naszych działań z klientami, która sprawdza się podczas pracy nad każdą przestrzenią.

Skontaktuj się z nami!
Projekt biura - kuchnia

Czym charakteryzują się nasze projekty biur?

Stawiamy na kompleksowe usługi projektowania wnętrz biurowych. Do każdego projektu biura podchodzimy indywidualnie, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb naszych klientów i ich pracowników. Naszym priorytetem jest aranżacja biura przy jednoczesnym zadbaniu o wizerunek firmy dla której pracujemy. Projekt biura powinien być spójny z filozofią danej firmy, specyfiką zawodu oraz identyfikacją wizualną.

Bezpieczna przestrzeń

Aranżacja wnętrz biurowych różni się od typowego projektu wnętrza prywatnego mieszkania czy domu. Projekt biura musi być funkcjonalny, ergonomiczny, spójny z wizerunkiem danej firmy oraz przede wszystkim bezpieczny, czyli spełniający przepisy sanepidu, bhp. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu różnego rodzaju wnętrz wychodzi na przeciw tym wymaganiom. We współpracy z architektami i technologami, projektujemy przestrzenie bezpieczne, spełniające wszelkie normy.

Kreatywność

Naszym priorytetem jest aranżacja biur na wysokim poziomie, odpowiadająca aktualnym trendom wnętrzarskim. Zależy nam, aby projektowane przez nas wnętrza były różnorodne, ciekawe pod względem nie tylko funkcjonalnym, ale także estetycznym. Inspirację czerpiemy od naszych klientów, wizerunku ich firmy jak również z natury. Projekt biura w którym znajduje się dużo roślin to zawsze klucz do sukcesu. Dodając wygodne meble w przestrzeni biurowej lub wspólnej, stwarzamy przestrzeń przyjazną do pracy i budowania relacji.

Nasze projekty biur

Wśród naszych realizacji znajdują się aranżacje wnętrz ABB, ESET czy ES System K.

FAQ

Proces projektowania biur jest złożony i wymaga zwrócenia uwagi na wiele kwestii. Jedną z nich jest przestrzeń, która powinna być ergonomiczna, wygodna do pracy. Trzeba właściwie oszacować liczbę osób, która może pracować na danej powierzchni biurowej. Nie może być ich za dużo. Osoba pracująca przy biurku potrzebuje przynajmniej 120 cm na to, żeby wygodnie odsunąć się od biurka. Dodatkowo należy pamiętać o ciągach komunikacyjnych między biurkami czy pomieszczeniami. Podczas tworzenia projektu biura należy pamiętać też o przestrzeni wspólnej, w której dochodzi do integracji pracowników. Wygodne meble, siłownia, elementy wyposażenia zachęcające do wspólnych gier czy też przestrzeń relaksująca, może z funkcją spania, świetnie się sprawdzi.

Skontaktuj się z nami!