Projektowanie lokali usługowych

Projekty lokali usługowych powstają w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wśród naszych realizacji znajdują się: piekarnie, cukiernie, kawiarnie, lokale gastronomiczne i inne. Na obecnym etapie niewiele jest nas w stanie zaskoczyć. Z pewnością jednak każdy nowy projekt traktujemy jako możliwość ciągłego pogłębiania naszej wiedzy i doświadczenia.

Lokale usługowe, które zachwycą klientów

Zachwycające lokale usługowe to takie, w których klienci chcą spędzać czas, odpowiadają na ich potrzeby, zaspokajają różne zmysły. Z tego powodu tak ważny jest projekt wnętrza lokalu i zatrudnienie specjalisty. Istotny jest zarówno wystrój jak i oświetlenie, zapach, muzyka.

Nasze projekty budynków usługowych

Nasze projekty przestrzeni usługowej wyróżniają się funkcjonalnością, estetyką, komfortem. Stosujemy nowoczesne rozwiązania i ciekawe materiały, które mają duże znaczenie w odbiorze realizacji. Klienci doceniają nasz wysiłek, który wkładamy w wygląd i aranżację wnętrza lokalu. Każdy lokal usługowy wymaga indywidualnego podejścia. Dane, na które zwracamy uwagę to: powierzchnia użytkowa, rodzaj i usytuowanie budynku, w którym znajdują się lokale usługowe, lokalizacja działki. Jesteśmy przekonani, że nasze przygotowanie przekłada się na sukces firmy.

Skontaktuj się z nami!

W Grid projekty wnętrz realizujemy kompleksowo

Opracowujemy projekty lokali usługowych od koncepcji do realizacji, oferujemy nadzór autorski i wykonawczy. Podejmujemy się projektowania zarówno niezależnych mniejszych lokali jak i sieci oraz takich, które powstają w galeriach handlowych.

Podczas procesu projektowego współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin. Dzięki temu nasze realizacje spełniają wymagania klientów w zakresie funkcji, norm prawnych, estetyki i technologii. W trakcie naszej praktyki spotykamy się z najróżniejszymi wyzwaniami projektowymi, których chętnie się podejmujemy.

Co projektujemy?

FAQ

Chcąc otworzyć nowy lokal najlepiej skorzystać z usług doświadczonego architekta. Wówczas projekt będzie dopasowany do indywidualnych oczekiwań. Zdarza się, że potrzebni są specjaliści z różnych branż. Architekt posiada wiedzę i możliwości, aby wesprzeć inwestora i skoordynować wszystkie branże i doprowadzić projekt do końca.

Skontaktuj się z nami!