Zespół

Ludzie na co dzień zgromadzeni wokół marki GRID to grupa przyjaciół w większości będąca absolwentami Wydziału Form Przemysłowych Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ale w zespole znajdują się także Architekci oraz Architekci Wnętrz.

Jesteśmy pasjonatami designu i dobrze zaprojektowanych wnętrz, entuzjastami zarówno nowych technologii, jak i rzemiosła. Nie są nam obce fotografia, malarstwo, rysunek czy grafika. Stale stawiamy sobie nowe wyzwania, aby nasze projekty wykraczały ponad przyjęte standardy.

Dzięki zdobytej wiedzy na różnych wydziałach uczelni artystycznych oraz doświadczeniu w odmiennych dziedzinach projektowania — doskonale się uzupełniamy. Czujemy się mocni w pracy zespołowej i zawsze przyświeca nam jeden cel – dopracowanie projektu do najmniejszego szczegółu.

Pomimo wieloletniego doświadczenia zawodowego osób stanowiących trzon zespołu, często na potrzeby bardziej wymagających projektów, tworzymy interdyscyplinarny zespół ekspertów z określonych dziedzin.

Staramy się aby kompetencje zespołu, któremu powierzony zostaje dany temat w najlepszym możliwym stopniu odpowiadają potrzebom danego projektu. Dzięki temu naszym Klientom możemy służyć wiedzą i doświadczeniem z zakresu różnych technologii i metod produkcji co pozwala nam zaoferować zoptymalizowane rozwiązania, najlepiej dopasowane do charakterystyki przedmiotu opracowania.

Wróć do studio