Studio

Historia

Firma, założona przez dwójkę przyjaciół na drugim roku studiów Wzornictwa Przemysłowego na Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, działa nieprzerwanie od 2001.04.18.

Czytaj więcej

Kompetencje

Dzięki wieloletniemu doświadczeni i multidyscyplinarnemu zespołowi specjalizujemy się w projektowaniu wzornictwa przemysłowego, stoisk targowych i aranżacji wnętrz publicznych oraz prywatnych.

Czytaj więcej

Publikacje

Niektóre z naszych realizacji, zarówno na polu wzornictwa przemysłowego jak i aranżacji wnętrz zostały zauważone i docenione przez, różnego rodzaju pisma i publikacje branżowe.

Czytaj więcej

Zespół

Ludzie na co dzień zgromadzeni wokół marki GRID to grupa przyjaciół w większości będąca absolwentami Wydziału Form Przemysłowych Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Czytaj więcej

Klienci i referencje

Na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie wielu inwestorów, którzy w większości stali się stałymi odbiorcami naszych usług.

Czytaj więcej

Partnerzy

W trakcie realizacji i wdrożenia rozlicznych projektów z różnych dziedzin udało nam się wypracować bardzo dobrą współpracę z wieloma Firmami, które stały się naszymi podwykonawcami jak również w niektórych przypadkach partnerami przy realizacji oferowanych przez nas usług.

Czytaj więcej