Partners

partnerzy abb

zdjęcie: Photo Structure

Bielak Design

Studio projektowania graficznego prowadzone przez Jana Bielaka. Zespół projektantów studia zajmuje się brandingiem – projektowaniem nowych marek, opracowaniem koncepcji wizerunkowych oraz strategii rozwoju dla nowych i już istniejących firm.

www.bielakdesign.com

Photo Structure

Paweł Ulatowski – doświadczony fotograf architektury i wnętrz. Od kilkunastu lat współpracuje z wieloma klientami w zakresie fotografii budynków i wnętrz, dokumentując najnowsze realizacje projektantów i architektów.

www.photostructure.wordpress.com

Modus Architekci

Pracownia zajmuje się inwestycjami z zakresu budownictwa użyteczności publicznej, budownictwa indywidualnego i aranżacji wnętrz.

www.modusarchitekci.pl

MWU 3D MODELS

Wraz z lekarzami zaangażowanymi w diagnostykę prenatalną (dr hab.med. Marcin Wiecheć, dr med. Agnieszka Nocuń) założyliśmy spółkę MWU 3D Models. Dzięki tej współpracy projektujemy i produkujemy trójwymiarowe modele dydaktyczne (modele serca płodu oraz układu rozrodczego kobiety).

www.mwu3dmodels.com

Luminance Studio

Luminance Studio tworzy wysokiej jakości CGI, wizualizacje architektoniczne, fotorealistyczne wizualizacje wnętrz, foto-montaże, animacje 3D, filmy reklamowe dla szerokiej gamy klientów. Uczestniczymy w procesie twórczym od planowania po finalne materiały marketingowe dostarczając wyjątkowe, zauważalne dzieła. Głównym atutem firmy jest bogata, techniczna wiedza i doświadczenie w produkcji CGI, dzięki której wnosi do życia każde, nawet najbardziej wymagające wizje i projekty klientów.

www.luminancestudio.pl

Lux Mebel

Firma Luxmebel oferuje kompleksowe wykonanie wysokiej jakości zabudowy meblowej do wnętrz prywatnych jak i użytkowych. Pracownicy sporządzają dokładne pomiary wraz z kompleksowym montażem. Profesjonalnie dopasowują projekty pod indywidualne potrzeby tak, aby finalna koncepcja odpowiadała wymaganiom klientów zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym dzięki zastosowanym rozwiązaniom. Zespół na bieżąco śledzi trendy w designie i projektowaniu mebli. Na zamówienie tworzą meble nietypowe spełniając tym samym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy są dla nich najważniejsi.

luxmebel.com.pl