Lenari

Lenari – ekskluzywna linia witryn chłodniczych

Lenari to witryny chłodnicze przeznaczone do ekskluzywnych kawiarni i cukierni. Pracując nad kolekcją mebli Lenari skupiliśmy się na stworzeniu urządzeń, które dzięki swojej formie będą elementem definiującym charakter lokalu; niezależnie od stylistyki danej kawiarni, będą zawsze eleganckie. Celem było opracowanie bogatej, wszechstronnej linii funcjonalnych produktów o ponadczasowym designie. Dlatego kolekcja mebli obejmuje urządzenia do ekspozycji różnego rodzaju wyrobów cukierniczych – pralin, ciast i lodów. Są one zaprojektowane w sposób, który pozwala budować z nich efektowne stoiska o różnych kształtach. Nie mniej uwagi projektanci poświęcili wyglądowi zewnętrznemu, meble można dostosować do potrzeb konkretnego wnętrza poprzez możliwość wyboru koloru i materiału, z którego wykonany będzie przedni panel urządzenia, a także koloru wykończenia krawędzi szyb witryn. Dzięki połączeniu funkcjonalności i możliwości dostosowania do stylistyki danego wnętrza meble chłodnicze Lenari są z powodzeniem wykorzystywane w wielu lokalach i sklepach w kraju i zagranicą.

Meble z kolekcji Lenari w 2011 roku zostały finalistą konkursu Dobry Wzór, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

ESSK_01_RCLarus, Limicola corner, LimosaWiz 2LimosaWiz 3Limicola cornerwiz luminanceAranżacja Cukierni Industrial:Limicola corner, Limosa

www.lenari.pl

Wizualizacje – Luminance Studio