Konsmetal

Konsmetal – projekt ekskluzywnej linii sejfów

Współpraca z firmą Konsmetal obejmowała projekty obudowy i wnętrza sejfów oraz wybranych kas pancernych. Przed designerami postawiono zadanie nadania eleganckiej, nowoczesnej, formy obiektom o bardzo technicznym wyglądzie, tak aby mogły dobrze komponować się w różnych wnętrzach – w bankach, biurach, ale też w prywatnych mieszkaniach.

Untitled-1 copy

W ramach projektu przedstawiliśmy szereg koncepcji, część inspirowana była modernistyczną architekturą, inne luksusowymi samochodami, część propozycji utrzymana jest w duchu geometrycznego minimalizmu. We wszystkich przypadkach położyliśmy szczególny nacisk na dobór materiałów, ich jakość i ekskluzywny wygląd.

04 copy

Oprócz koncepcji obudowy zewnętrznej przedstawiliśmy także koncepcje wykończenia wnętrz sejfów, w tej części zlecenia także starannie wybieraliśmy materiały, tak aby nie tworzyły dysonansu ani z obudową ani z przechowanymi w nich przedmiotami. Stąd szlachetne drewno i tkaniny.

wnetrza

Zaproponowane koncepcje łączą rozwiązania funkcjonalne – oświetlenie i odpowiednie systemy przechowywania akt lub innych przedmiotów z możliwością dopasowania stylistyki wnętrza (w zależności od indywidualnych preferencji klienta).

01a kopia 974 pxProjekt został zakończony na fazie koncepcyjnej.